Menu

C / G / U Profiller

C Profili

C profiller müşteri talebi doğrultusunda 0.40mm – 2.00mm arası tüm kalınlıklarda galvaniz ya da soğuk sacdan üretilmektedir. Genellikle yapı sektöründe kullanılan C Profiller, istenen ebatlarda açık profil hatlarımızda üretilip, 2 metre ve 7 metre arası tüm boylarda çekilebilmektedir.  C profiller sayesinde şantiye ortamında kesme, bükme, delme, kaynak v.b. işlemlere gerek duyulmaz. İstenilen boyda üretilebildiğinden montajda büyük kolaylık sağlamaktadır. Montaj civata ve somun kullanılarak vidalama sistemi ile yapılmaktadır.


G Profiller

G profiller müşteri talebi doğrultusunda 0.40mm – 2.00mm arası tüm kalınlıklarda galvaniz ya da soğuk sacdan üretilmektedir. Genellikle yapı sektöründe kullanılan G Profiller, istenen ebatlarda açık profil hatlarımızda üretilip, 2 metre ve 7 metre arası tüm boylarda çekilebilmektedir.

g_profile_tum


U Profiller

u_profilesssU profiller müşteri talebi doğrultusunda 0.40mm – 2.00mm arası tüm kalınlıklarda galvaniz ya da soğuk sacdan üretilmektedir. Genellikle yapı sektöründe kullanılan U Profiller, istenen ebatlarda açık profil hatlarımızda üretilip, 2 metre ve 7 metre arası tüm boylarda çekilebilmektedir.
u_profile_tum