Menu

Hakkımızda

GÜÇSAN  SAC  VE  PROFİL  SAN TİC  LTD  ŞTİ.

1990 yılında üretici firmaların galvaniz sac, soğuk sac, siyah sac, boyalı sac ve özel profil ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. Üretici firmaların, daha kaliteli malzemeyi uygun fiyatlarla ve zamanında temin etme taleplerini dikkate alarak, 1996 yılından itibaren şu anki 2000 m² ’lik tesislerinde 2 adet dilme ve 3 adet açık profil hattı (rollform) ile hizmet vermektedir.

Galvaniz sac ve soğuk sac teminlerinde kaliteyi ön planda tutan firmamız, bu doğrultuda hammadde ihtiyacını Borçelik, Erdemir, Mmk ve Batı Avrupa firmalarından sağlamaktadır. Gelişen piyasa şartlarını yakından takip eden firmamız, 2000 yılında galvaniz özel profil üretimine başlamıştır.

Dilme hatlarımızda 0.30mm – 2.50mm kalınlıklar arası galvaniz ve soğuk saclar istenilen genişliklerde ve bant ağırlıklarında dilinip, müşteri talepleri doğrultusunda paletlenerek sevke hazır hale getirilmektedir.

Gücsan, pvc pencere sektörünün ana girdilerinden olan galvaniz destek sacı, cephe sektöründe kullanılan M ve J profiller, banyo küvetlerinde kullanılan Omega Profiller ve muhtelif yapı profillerinde önemli bir pazar payına sahiptir.

VİZYONUMUZ:

İmalatçı müşterilerimizin ham malzeme taleplerini istenilen kalitede, miktarlarda ve en uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla temin ederek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktır.

Bu doğrultuda tüm ilişkilerimizde yapıcı, esnek ve özverili olarak , müşterilerimize ve tedarikçilerimize karşı güven, saygı ve dürüstlük ilkesi içinde hareket etmekteyiz.

MİSYONUMUZ:

GÜÇSAN’ı çelik servis merkezi sektöründe bir marka olarak en üst düzeye taşımak ve sürekliliğini sağlamak ana hedefimizdir.